ЛЕКСИКА
активна: musical box, tea set, elephant, rocking horse, aeroplane, train, Doll, ball, Whose is this musical box? It "s mum" s.
пасивна: What "s wrong? Let me see. Try again.

Підручник

с. 58, упр. 1. Слухай і повторюй за диктором.
Лексика по темі «Іграшки».

с. 58, упр. 2. Поговори зі своїм однокласником, використовуючи зразок.
У діалозі відпрацьовується питання: Whose is this (musical box)? - Чия це (музична шкатулка)? - і відповідь: It's mum's. - Мамина. Діти дивляться на картинки упр. 1 і складають діалоги.
коментар.
В кінці слова, що позначає того, кому належить дана річ, необхідно використовувати 's.
Див. Граматичний довідник підручника, с. 167, модуль 4.

відповіді:
2. A: Whose is this tea set?
В: It's mum's.
3. A: Whose is this doll?
B: It's Lulu's.
4. A: Whose is this elephant?
B: It's Lulu's.
5. A: Whose is this rocking house?
B: It's Lulu's.
6. A: Whose is this aeroplane?
B: It's Larry's.
7. A: Whose is this train?
В: It's Larry's.
8. A: Whose is this ball?
B: It's Larry's.

c. 59, упр. 3. Прослухай діалог і прочитай його.
Діти слухають запис, стежать за картинками, а потім повторюють в паузах за героями.

с. 59, упр. 4. Прочитай діалог ще раз і відповідай на питання.

відповідь: Little Betsy's. - Маленькій Бетсі.

Робочий зошит

с. 30, упр. 1. Діти читають слова, співвідносять їх з картинками і записують відповіді буквами.

відповіді:
2. d; 3. g; 4. b; 5. з; 6. е; 7. h; 8. f.

Розробка уроку з англійської мови

Клас: 3

Дата __________

учительДзус Олена Іллівна

Тема: Toys for little Betsy!

Цілі: повторити лексику попереднього уроку; пояснити, як вживається невизначений артикль а / an; познайомити з вказівними займенниками this, that; вчити читати букву про у відкритому і закритому складах; розвивати навички аудіювання, читання, говоріння і письма.

Обладнання: картинки із зображенням дітей, кішки, собаки, іграшок; плакат In ту room !; іграшка; сумка або непрозорий пакет.

Хід уроку

I. Організаційний момент

Hello, children! (Hello!)

How are you? (Fine, thanks.) I think we can start.

II. фонетична розминка

(На дошці картинки із зображенням дітей, кішки і собаки (їх імена написані поруч).)

Look and listen.

(Учитель читає вірш, вказуючи на дітей і тварин, зображених на картинці.)

This is Jack. And that is Jill. This is Bell. And that is Bill. This is Al. And that is Dot.

(Учні повторюють вірш за вчителем хором і індивідуально.)

IӀI. актуалізація знань

1. Перевірка домашнього завдання

(Один з учнів пише на дошці відповіді до упр. 1 (с. 30), інші перевіряють і, якщо необхідно, виправляють помилки.)

2. гра « Вгадайслово»

Let "s play a guessing game.

(Учитель бере одну картинку із зображенням іграшок так, щоб діти не бачили, що на ній зображено.)

I "ve got a picture. Try and guess what" s in the picture.

Is it a train?

Is it an elephant?

Is it a tea set?

Yes, it is! Well done!

(Вгадав виходить до дошки, бере іншу картинку, і гра триває.)

3. Робота з картками

IV. Робота по темі уроку

1. Вживання артиклів

(Учитель пише на дошці слова з невизначеним артиклем.) An apple, a ball, an elephant, a banana, a school, an ice cream.

(Учні читають слова хором за вчителем. Потім він задає дітям питання.)

Як ви думаєте, чому перед деякими словами ми говоримо і пишемо а, а перед іншими - an

Артикль а вживається перед іменниками, що починаються з приголосних (a ball, a banana, a school);

Артикль an вживається перед іменниками, що починаються з голосних (an apple, an elephant, an ice cream).

2. Робота за картками

упр. 1 (з. 60).

Read the red words, please.

(Учні читають слова вголос. Потім учитель читає завдання, а також пропонує дітям прочитати вголос. Учні самостійно виконують його, а потім всі разом перевіряють.)

3. Знайомство з займенниками this і that

(Учитель вказує на іграшку, що лежить поруч з ним, наприклад на столі.)

(Учитель пише цю пропозицію на дошці, виділяючи слово this, і вимовляє його. Учні хором повторюють за ним пропозицію. Потім учитель вказує на який-небудь предмет, який знаходиться далі.)

(Учитель також пише цю пропозицію на дошці, виділяючи слово that, і вимовляє його. Учні хором повторюють за ним. Після цього вчитель вказує на інші предмети і вимовляє фрази, голосом виділяючи слова this і that.)

This is a pen. That is a school bag. This is a doll. That is a map. This is Dima. That is Anna.

Як ви думаєте, в яких випадках вживається слово this, а в яких - слово that?

(Слід дати дітям час і можливість самим правильно відповісти на питання. Потім учитель допомагає учням сформулювати правило.)

Якщо ми вказуємо на предмет або людину, що знаходяться поруч з нами, то вживаємо займенник this,

Якщо ми вказуємо на предмет або людину, що знаходяться далеко, то вживаємо займенник that.

4. Робота по картках.

5. Робота за підручником.

Упр. 2 (с. 60). (Учні читають пропозиції в граматичної таблиці на с. 60, а потім виконують упр. 2.)

V. динамічна пауза

Let "s have a break. Listen to me and do the same.

Two little blackbirds sitting on a hill. (Point fingers up.)

One named Jack, (One hand forward.)

One named Jill. (Other hand.)

Fly away, Jack. (One hand behind back.)

Fly away, Jill. (Other hand.)

Come back, Jack. (Return one hand.)

Come back, Jill. (Return other hand.)

(Учитель читає вірш і виконує відповідні рухи, а учні повторюють за ним.)

VI. Продовження роботи по темі уроку

1.Работа за підручником.

Упр. 3 (с. 61).(Учитель показує на картинки в упр. 3.)

Look at the pictures and listen to the tongue-twisters.

(Учні слухають запис і стежать за текстом за підручником. Учитель звертає увагу дітей на те, як читається буква про в різних словах.)

У відкритому складі буква про вимовляється як [ЕІ]: rose, close, go, home;

У закритому складі буква про вимовляється як [d]: Bob, dog, frog, box.

(Учні повторюють скоромовки за диктором, а потім читають їх хором і індивідуально стільки раз, скільки вчитель вважає за необхідне.)

Упр. 4 (с. 61).(Учитель малює на дошці таблицю, як в упр. 4, діти роблять те ж саме в своїх зошитах.)

У першій колонці напишіть слова, в яких буква про вимовляється як [ЕІ], а в другій - слова, в яких буква про вимовляється як [d]. Підкресліть ці літери.

(Діти виконують завдання в зошитах, двоє учнів - у дошки. Потім хлопці перевіряють відповіді і читають слова хором і індивідуально. Найбільш підготовлені учні можуть самостійно дописати слова, які відповідають цим правилам, наприклад: phone, potato, Соку і т. Д.

Якщо дозволяє час, для тренування навичок читання учні читають слова і тексти в розділі Further Reading Practice.)

VII. Інструктаж щодо виконання домашнього завдання

Open your books at page 60. (Учитель показує на картинки в упр. 1.)

Read the red words, please.

(Учні читають слова вголос. Потім учитель читає заданіе.Учітель записує домашнє завдання на дошці, а учні - в щоденниках.

VIII.підведенняпідсумківуроку

Can you talk about things near and far from you?

Can you read the letter про in different words? (Учитель оцінює діяльність учнів на уроці.)

We "ll have to stop there. Goodbye! (Goodbye!)

Технологічна карта уроку

Навчальний предмет : англійська мова

учитель: Єфремова Надія Миколаївна, МБОУ Староюрьевский ЗОШ

клас: 3 б

Тема урока: Іграшки для маленької Бетсі

Тип урокуКомбінований урок

Техніки і технології: Технологія розвитку критичного мислення, ігрові технології, ІКТ-технології, здоров'язберігаючих технологій, прийом «нестандартне початок уроку», прийом «питання-відповідь»

плановані результати:

особистісні:

Усвідомлення можливостей самореалізації засобами іноземної мови;

Формування мотивації вивчення іноземних мов і прагнення до самовдосконалення в освітній галузі «Іноземна мова»;

Розвиток креативності, працьовитості, взаємоповаги, уваги;

Розвиток навичок співпраці з однолітками, уміння не створювати конфліктів.

метапредметние:

Розвиток вміння планувати свою мовну і неречевое поведінку;

Уміння співвідносити свої дії з планованими результатами, здійснювати контроль своєї діяльності;

Вміти будувати логічне міркування і робити висновки;

Готовність слухати співрозмовника і вести діалог;

Узагальнення і фіксація інформації;

Здійснення самооцінки в процесі комунікативної діяльності іноземною мовою.

Предметні:

Формування мовних навичок в рамках теми «Іграшки»;

Удосконалення навичок говоріння через практику монологічного та діалогічного мовлення;

Розвиток навичок аудіювання;

Формування соціокультурної обізнаності.

ресурси: -Підручник і робочий зошит УМК Spotlight 3 клас (Бикова Н.І., Дулі Д., видавництво «Просвещение»), інтерактивна дошка, презентація до уроку, наочний матеріал: іграшки (музична шкатулка, літак, чайний сервіз, літак, потяг , лялька, м'яч, слон), картки зі словами, картинки, DVD, аудіо диски Спотлайт 3.

етапи уроку

діяльність учителя

діяльність учнів

формованих УУД

форми оцінювання

особистісні

регулятивні

комунікативні

Пізнавальні

1.Мотіваціонно- організаційний

Учитель вітає учнів з використання прийому »Нестандартне початок уроку».

Активізує учнів, пропонує учням здогадатися, про що піде мова на уроці.

(Створює проблемну ситуацію на уроці)

Просить сформулювати мету уроку.

Згадують, які іграшки вони вже знають.

Формулюють мету уроку.

Вміти слухати відповідно до цільової установкою.

Приймати і зберігати навчальну мету і завдання. Доповнювати огляди по суті отриманого завдання, цілепокладання, постановка навчальних цілей і завдань.

Слухати співрозмовника.

Формулювати власну думку.

Адекватно використовувати мовні засоби для вирішення різних комунікативних завдань.

Здійснювати вибір найбільш ефективних способів вирішення завдань в залежності від конкретних умов.

Виділяти істотну інформацію.

взаимооценка

Мовна розминка.

Пояснює завдання.

Активізує розумову діяльність учнів.

Слухають аудіозапис, повторюють слова.

Формувати мотивацію вивчення іноземних мов і прагнення до самовдосконалення.

Здійснювати самоконтроль і контроль.

Слухати співрозмовника. Адекватно використовувати мовні засоби для вирішення різних комунікативних завдань.

Структурування знань.

взаимооценка

2.Актуалізація знань

Організовує роботу учнів в режимі «Учитель - учень» Використовує прийом

" питання відповідь"

Коротко відповідають на запитання вчителя.

Слухати співрозмовника,

Структурують знання.

взаимооценка

Організовує роботу в парах, учні повинні вгадати, що за іграшки «ховаються» в коробках. Використовує ігровий прийом «Вгадай!»

Задають питання сумніви, намагаючись вгадати, які іграшки «ховаються» в коробках.

Розвивати увагу і працьовитість.

Самостійно оцінювати правильність виконання дії.

Слухати співрозмовника, адекватно використовувати мовні засоби для вирішення комунікативного завдання. Ставити запитання, необхідні для організації власної діяльності.

Структурують знання. Використовують вивчену раніше лексику для побудови запитань і відповідей.

взаимооценка

Організовує пред'явлення присвійного відмінка в англійській граматиці, правило утворення присвійного відмінка.

Організовує роботу учнів у дошки для закріплення правила.

Складають приклади за зразком: кому які іграшки належать. Читають отримані словосполучення.

Розвивати навички співпраці з однолітками.

Адекватно використовувати мовні засоби для вирішення комунікативного завдання.

Структурують знання.

взаимооценка

Організовує пред'явлення питання «WHOSE?», Щоб запитати про те, кому що-небудь належить

Організовує роботу учнів у дошки для закріплення правила. Використовує ігровий прийом.

Учні діляться на дві групи. Одна група складає на дошці питання, інша - конструює відповіді на питання.

Розвивати навички співпраці з однолітками.

Розвивати креативність, працьовитість, взаємоповага, увагу.

Самостійно оцінювати правильність виконання дії, вносити необхідні корективи у виконання завдання.

Адекватно використовувати мовні засоби для вирішення комунікативного завдання.

Структурують знання.

взаимооценка

3. Рефлексія

Організовує бесіду про матеріал, пройдений на уроці. Видає домашнє завдання. Спонукає учнів до оцінки власної діяльності на уроці. Підводить підсумки уроку. Питання для рефлексії What 's your favourite toy?

Узагальнюють свою діяльність.

Систематизують отриману інформацію.

Усвідомлення можливостей самореалізації засобами іноземної мови.

Приймати і зберігати навчальну мету і задачу.Осуществлять пізнавальну рефлексію щодо дій за рішенням навчальних і пізнавальних завдань.

Вміти правильно використовувати матеріал.

Слухати вчителя, співрозмовника, формулювати власну думку і позицію, координувати її з позиціями партнерів у співпраці.

Розвивати уміння сприйняття, мовну здогадку.

Здійснювати актуалізацію отриманих знань по предмету.

Використовувати вивчену раніше і нову лексику для побудови висловлювання.

Самооцінка, взаимооценка.

Тема: "Toys for little Betsy".«Іграшки для маленької Бетсі».

Тип уроку: вивчення і первинне закріплення нових знань.

Постановка навчальної задачі: «Іграшки. Присвійний відмінок іменників. »

плановані результати

особистісні результати :

Навчально-пізнавальний інтерес до нового матеріалу і способів вирішення нової навчальної задачі;

Формування таких особистісних якостей як допитливість, працьовитість, здатність до організації своєї діяльності і до подолання труднощів, цілеспрямованість і наполегливість у досягненні мети, уміння слухати і чути співрозмовника, обґрунтовувати свою позицію, висловлювати свою думку.

метапредметние результати вивчення курсу:

Регулятивні універсальні навчальні дії

- приймати і зберігати навчальну задачу і активно включатися в діяльність, спрямовану на її рішення у співпраці з учителем і однокласниками;

- адекватно оцінювати свої досягнення, усвідомлювати виникають труднощі і шукати способи їх подолання.

Пізнавальні універсальні навчальні дії

Виділяти і формулювати навчальну мету;

Комунікативні універсальні навчальні дії

Вступати в навчальний діалог з учителем однокласниками, здійснювати спільну діяльність в парах з урахуванням навчально-пізнавальних завдань;

Предметні:

Дізнатися назву іграшок, розрізняти на слух і адекватно вимовляти вводяться лексичні одиниці; систематизувати слова за тематичним принципом;

Користуючись наданою в образотворчій формі інформацією, самостійно сформулювати правило освіти і вживання присвійного відмінка іменників.

Вміти використовувати присвійний відмінок і назви іграшок в життєвій ситуації.

Характеристика діяльності:

Ставити запитання про приналежність іграшок, відповідати на питання співрозмовника; розуміти в цілому мова вчителя по ходу уроку; розпізнавати і розуміти зв'язне висловлювання вчителя, однокласника, побудоване на знайомому матеріалі і містить деякі незнайомі слова; сприймати на слух і розуміти основну інформацію, що міститься в тексті; співвідносити графічний образ слова з його звуковим чином на основі знання основних правил читання; не звертати уваги на незнайомі слова, що не заважають розуміти основний зміст тексту; групувати слова по їх тематичної приналежності; утворювати присвійний відмінок іменника.

план уроку

етап уроку

ПР УУД

1.Орг.момент.

Привітання.

Т: - Good afternoon, dear children!

Р: -Good afternoon, teacher!

Комунікативні УУД- вступати в навчальний діалог з учителем, однокласниками.

2.Целеполаганіе.

Т: - Let's do a crossword! Давайте вирішимо кросворд. (Слайд «TOYS»)

T: Read the word! How do you translate it?

Чому ми сьогодні навчимося на уроці?

Р: - Чи навчимося називати іграшки.

Т: - Ще навчимося розповідати про те, кому належать іграшки. Щоб ви були успішними на уроці, у вас все вийшло, як ви повинні працювати на уроці?

Р: - Намагатися, добре працювати і т.п.

Комунікативні УУД - здійснювати спільну роботу в групах з урахуванням конкретних навчально пізнавальних завдань.

Пізнавальні УУД- використовувати інформацію, представлену в образотворчій формі для вирішення навчальної задачі.

Регулятивні УУД - планувати самостійно або у співпраці з учителем необхідні дії; контролювати процес і результати діяльності.

Особистісні УУД - бажання здобувати нові знання. Вміння, освоювати нові види діяльності.

3. Актуалізація опорних знань.

фонетична розминка.(на дошці)

Т: - Для того, щоб правильно називати іграшки по-англійськи, давайте розімніть наші язички!

- ice cr eam, t ea set, j eans

[K] - chi ck, so cks, ro cking horse

[F] - dol phin, photo, ele phant

Т: - Repeat after me! Work in pairs! Повторіть за мною! Прочитайте ці слова один одному! (Парна робота)

Т: - Які слова можна назвати іграшками?

Р: - tea set, rocking horse, elephant.

4. Відкриття «нових» знань.

Знайомство з новими словами. (Упр.1, с.58) Диск ВД

T: Listen and repeat, then open your books at page 58 and work in pairs. Послухайте і повторіть, потім відкрийте підручники на стор.58 і прочитайте ці слова один одному в парах.

Особистісні УУД - позитивне ставлення до пізнавальної діяльності, бажання здобувати нові знання, вміння.

Комунікативні УУД - здійснювати спільну роботу в парах з урахуванням конкретних навчально-пізнавальних завдань.

Регулятивні УУД - контролювати процес і результати діяльності, вносити необхідні корективи.

Пізнавальні УУД - усвідомлювати пізнавальну задачу, читати і слухати, витягуючи потрібну інформацію.

5. Первинне закріплення.

Let's do some exercises!

1. Match the word and the picture. Співвіднеси слово і картинку. (Презентація)

2. Choose the correct word. Вибери правильне слово. (Презентація)

3. Яких букв не вистачає? (На дошці кілька слів і внизу набір букв. Діти вставляють пропущені букви, перемістивши букви з нижнього ряду).

ele_ha_t (p) (n)

m_si_al b_x (u) (c) (o)

Особистісні УУД - бажання вдосконалювати набуті знання; усвідомлювати свої труднощі і прагнути до їх подолання; здатність до самооцінки.

Регулятивні УУД - контролювати процес і результати діяльності, вносити необхідні корективи; адекватно оцінювати свої досягнення, усвідомлювати виникають труднощі.

6. Физминутку.

Let's have a rest!

"If you happy and you know it".

Особистісні УУД -бережное ставлення до свого здоров'я.

7. Включення нових знань в систему знань.

1. Введення освіти присвійного відмінка іменників.

(На дошці 2 картинки: хлопчик і м'яч)

Т: - Look at the board. Read. Translate. (Every sentence).

Р: - This is Larry. This is a ball. Це Ларрі. Це м'яч.

Т: - Now read the sentence.

Р: - This is Larry's ball.

T: - Як ми переведемо цю пропозицію?

Р: - Це м'яч Ларрі.

Т: - Давайте зробимо висновок, як потрібно по-англійськи правильно вказати на те, що одна річ належить комусь?

Р: - За допомогою додавання апострофа 's до слова (імені)

Т: - На яке питання відповідає слово, до якого додається апостроф 's?

P: - Відповідає на питання «чий? кого? »

T: - Як потрібно красиво перекладати?

Р: - Спочатку перевести слово, яке відповідає на питання «що?», А потім слово, яке відповідає на питання «чий?».

слайдВД.

Т: - Read the sentences! Як ви думаєте, що означає слово "Whose" в питанні, якщо у відповіді слово з апострофом 's?

Р: - «Чий?»

Т: - Переведіть пропозиції!

Молодці! Ви самі визначили правило освіти присвійного відмінка іменників.

2. ВД Виконання ігрового вправи. Складання міні-діалогу з опорою на зразок упр.2, с.58. (Робота з іграшками)

Т: - Let 'play with the toys! А тепер давайте пограємо в англійців і спробуємо запитати чия це іграшка і відповісти на це питання по-англійськи.

Dima, choose any you like! And Ann and Sasha act the dialogue! Work in pairs!

P1: - Whose is this doll?

P2: - It's Lena's.

(Опора на ВД)

Особистісні УУД - усвідомлювати труднощі і прагнути до їх подолання.

Регулятивні УУД - контролювати процес і результати діяльності; усвідомлювати виникають труднощі, шукати шляхи їх подолання.

Комунікативні УУД - вступати в навчальний діалог з учителем, брати участь у спільній розмові; задавати питання, слухати і відповідати на питання інших; здійснювати спільну діяльність в парах з урахуванням конкретних навчально-пізнавальних завдань.

8. Перевірка засвоєння.

Рівнева диференціація:

Підвищений рівень - відновіть пропозиції.

Larry's / It's / train.

It's / elephant / Lulu's.

Whose / tea set / this / is? mum's / It's.

is / Whose / this / horse / rocking? dad's / It's.

Базовий рівень - поставте 's там, де це необхідно.

It Larry train.

It Lulu elephant.

Whose is this tea set? It mum.

dad.

Низький рівень - виберіть правильний варіант.

It's Larry / Larry's train.

It's / It Lulu's elephant.

Whose / Who is this tea set? It's mum / mum's.

What / Whoseis this rocking horse? It's dads/ dad.

Один загальний варіант потім з'являється на слайді:

It's Larry's train.

It's Lulu's elephant.

Whose is this tea set? It's mum's.

Whose is this rocking horse? Itsdads.

Р: - Підніміть руку, хто все зробив без помилок? У кого одна помилка? У кого дві? Що потрібно зробити (попрацювати). Молодці!

Особистісні УУД - усвідомлювати свої труднощі і прагнути до їх подолання, здатність до самооцінки своїх дій.

Регулятивні УУД - приймати і зберігати навчальну задачу; діяти за планом; контролювати процес і результати діяльності, вносити необхідні корективи; адекватно оцінювати свої досягнення, усвідомлювати виникають труднощі, шукати їх причини та шляхи подолання.

Пізнавальні УУД - усвідомлювати пізнавальну задачу; виконувати навчально-пізнавальні дії в матеріалізованої і розумовій формі; здійснювати для вирішення навчальних завдань операції аналізу, синтезу.

9. Закріплення.

Давайте подивимося мультфільм. Let's watch the cartoon now!

Ex.3, p.59. Які іграшки зустрічаються в цьому мультику?

Ex.4 Read the question and answer it!

10. Домашнє завдання. (1 хв.)

Рівнева диференціація:

Т: - Open your workbooks at page 31, ex.3 and page 33, ex.4.

Завдання однакове для обох вправ - подивіться на картинки і напишіть, кому належать іграшки.

Але на сторінці 31 - завдання складніше, за нього можна отримати «5», а на сторінці 33 - трохи легше, воно оцінюється нижче.

Write down your homework.

Особистісні - бажання вдосконалювати отримані знання.

11. Рефлексія.

Що ми дізналися сьогодні на уроці?

Чого навчилися?

Як ви сьогодні працювали?

Оцініть свою роботу на уроці! Якщо у вас все вийшло відмінно, виберіть, якщо добре -, якщо потрібно ще попрацювати .

Особистісні УУД - здатність до самооцінки своїх дій.

Регулятивні УУД - контролювати результати своєї діяльності; адекватно оцінювати свої досягнення.

12. Завершення уроку. (2-3 хв.)

Т: - Для того, щоб наш настрій залишалося таким же гарним, давайте заспіваємо пісеньку, де є ті слова, які ми вивчали! Пісенька "In my toy box!"

Особистісні УУД - позитивне ставлення до навчання.

Тема : Toys for little Betsy!

мета уроку : Формування мовної, мовної та соціальної компетенцій.

Завдання уроку:

    освітній аспект: відпрацювання лексики по темі «Іграшки»; ознайомити з правилом вживання артиклів a / an; конструкціями thisis/ thatis;

    розвиває аспект: розвивати вміння описувати іграшки, використовуючи артикльa / an і присвійний відмінок іменників;

    виховний аспект: розвивати мотивацію до вивчення іноземної мови, виховувати почуття колективізму і взаємопідтримки.

Хід уроку:

    Організаційний момент.

Учитель показує ведмедика і каже:

Hello!

Look! It's Moodу bear. He is happy! And how are you?(Змінює міміку ведмедя)

- Areyousad ( angry, happy)? (Діти відповідають)

I'm happy too. And I'm glad to see you.

2. мовна розминка .

My pretty doll

Is very small.

I love my pretty

Little doll.

3.Об'явленіе теми уроку. Цілепокладання.

T .: Wow! Toys! How nice they are! (Takes one of the toys) What's this?

Cl .: It's teddy bear!

T .: Whose is it?чийвін?

Cl .:Олега!

T .: It's Oleg's teddy bear!Що я сказала? Як? Як ви думаєте, чому ми будемо сьогодні вчитися?

Cl .: Будемо вчитися розповідати чиї іграшки!

    Актуалізація опорних знань учнів.

    1. Індивідуальна робота за картками.

Translate into English.

Це лялька Лулу .____________

_________________________

Це поїзд Боба .___________

_________________________

    1. гра "Whose is this toy?"

      Повторення голосних і приголосних звуків.

  1. Первинне вивчення нового матеріалу.

1) Введення артикля a / an. Особливості вживання. Казка про артиклі « а » і його друзів.

Жив-був артикль а . був він такий гарний, хороший і добрий, але у нього зовсім не було друзів. І тому йому було дуже нудно. І ось одного разу артикль а вирішив, що досить жити одному, і пішов шукати друзів. Спочатку він зустрів ... кота. А по-англійськи кіт - cat. Підійшов він до нього і запропонував дружити. Кот з радістю погодився - йому теж було нудно. Встали вони поряд і вийшло ... (a cat).

Аналогічно відбувається зустріч з собакою і крокодилом.

йде артикль а зі своїми друзями і зустрічає ... elephant. Ого! Який великий! Я хочу з ним дружити. Це буде мій найбільший друг! Підійшов до слону і каже: «Давай з тобою дружити!» А слон відповідає: «Ні! Я не хочу з тобою дружити. Я вже дружу з артиклем an

Як ви думаєте чому слон не захотів дружити з артиклема ?

    Первинна перевірка засвоєння.

Упр.1, стор.60 (письмово)

Физкультминутка

2) Вступ структур this is / that is

Проблемне питання.

Подивіться на правило на стор.60, чим відрізняються пропозиції?

А чому пишеться по-різному. Подивіться на якій відстані від руки знаходяться ці предмети?

(При виникненні труднощів. Учитель вказує на різновіддалені однакові предмети, що знаходяться у дітей на столах і каже:Thisisabook/ Thatisabook)

3) Говоріння. відпрацювання структур this is / that is.

(Вчитель має на різній відстані від дітей предмети і просить сказати this is / that is )

    Первинне закріплення.

Аудіювання.

Упр. 3, стор.61

Читання.

Упр. 4, стор.61

    Пояснення Д.З.

Упр.2, стор.60 - лист, упр. 3, стор.61 - читати.

    Підсумок уроку.

T .: чому навчилися на уроці? Намалюйте свій настрій на дошці.



Ця стаття також доступна на наступних мовах: тайський

  • Next

    Величезне Вам ДЯКУЮ за дуже корисну інформацію в статті. Дуже зрозуміло все викладено. Відчувається, що проведена велика робота по аналізу роботи магазину eBay

    • Спасибі вам і іншим постійним читачам мого блогу. Без вас у мене не було б достатньої мотивації, щоб присвячувати багато часу ведення цього сайту. У мене мізки так влаштовані: люблю копнути вглиб, систематизувати розрізнені дані, пробувати те, що раніше до мене ніхто не робив, або не дивився під таким кутом зору. Шкода, що тільки нашим співвітчизникам через кризу в Росії аж ніяк не до шопінгу на eBay. Купують на Аліекспрессе з Китаю, так як там в рази дешевше товари (часто на шкоду якості). Але онлайн-аукціони eBay, Amazon, ETSY легко дадуть китайцям фору за асортиментом брендових речей, вантажних речей, ручної роботи і різних етнічних товарів.

      • Next

        У ваших статтях цінно саме ваше особисте ставлення і аналіз теми. Ви цей блог не кидайте, я сюди часто заглядаю. Нас таких багато повинно бути. Мені на ел. пошту прийшло недавно пропозицію про те, що навчать торгувати на Амазон і eBay. І я згадала про ваші докладні статті про ці торг. площ. Перечитала все заново і зробила висновок, що курси- це лохотрон. Сама на eBay ще нічого не купувала. Я не з Росії, а з Казахстану (Алмати). Але нам теж зайвих витрат поки не треба. Бажаю вам удачі і бережіть себе в азіатських краях.

  • Ще приємно, що спроби eBay за русифікації інтерфейсу для користувачів з Росії і країн СНД, почали приносити плоди. Адже переважна частина громадян країн колишнього СРСР не сильна знаннями іноземних мов. Англійська мова знають не більше 5% населення. Серед молоді - побільше. Тому хоча б інтерфейс російською мовою - це велика допомога для онлайн-шопінгу на цьому торговельному майданчику. Ебей не пішов по шляху китайського побратима Аліекспресс, де відбувається машинний (дуже кострубатий і незрозумілий, місцями викликає сміх) переклад опису товарів. Сподіваюся, що на більш просунутому етапі розвитку штучного інтелекту стане реальністю якісний машинний переклад з будь-якої мови на будь-який за лічені частки секунди. Поки маємо ось що (профіль одного з продавців на ебей з російським інтерфейсом, але англомовним описом):
    https://uploads.disquscdn.com/images/7a52c9a89108b922159a4fad35de0ab0bee0c8804b9731f56d8a1dc659655d60.png